Christos a Inviat !

Respectand religia mamei mele am fost si am luat Lumina. Fiind mai tolerant din fire am ajuns la concluzia ca nu conteaza religia si ca mai pretioasa este credinta. De cand ma stiu, la mine in familie, s-au sarbatorit ambele Invieri ale lui Issus.Cu acelas respect,cu...