Ceasul de mana nu este un cadou de prost gust

Avand in vedere ca peste cateva zile va fi Sfanta Maria ceea ce inseamna ca multi dintre noi isi vor sarbatori ziua onomastica dar si pentru ca oferirea unui ceas de mana este considerat un gest de prost gust, in continuarea acestui articol voi prezenta cateva dintre...

Socializarea, incotro?

Oamenii sunt singurele fiinte dotate cu ratiune si cu toate acestea  , uneori, pot avea manifestari ciudate.Desi sunt fiinte sociale unii oameni prefera singuratatea in timp ce altii  cauta cu disperare sa comunice, sa socializeze. Si nu conteaza ca aceasta...