Adio Yorky !

Sunt deosebit de trist, suparat si frustrat. Inccerc sa ma incurajez sa-mi spun ca viata e frumoasa si dreapta. Nu, viata e o prostie cat timp nu o putem controla si pierdem fiinte dragi la care tinem ca la ochii din cap….cu atat mai mult cu cat este vorba de...

Un paradis in ocean

Din start trebuie sa spun ca nu imi place marea, nisipul plajei, soarele si vara., dar… Am avut ocazia sa zbor peste mari si tari si sa ajung intr-o insula ,o Insula ce formeaza o tara avand in componenta sa 115 de insule mai mici din Oceanul Indian situata la...