Denis si zapada

Woof- woof, sunt Denis si azi am sa va povestesc ceva 🙂 Dupa ce Bipedul meu a fost frustrat toata saptamana ca a pierdut transmisiunea in direct a Globurilor de Aur, dar duminica cand a ridicat ruloul l-am auzit exclamand : – Whoaaaww, ninge!!Avem zapada!!!!! Ca...