Jocul cuvintelor (92)

Cum s-a instalat canicula in Timisoara am dat drumul aerului conditionat si bineinteles ca am patit-o…. Se putea ca eu sa scap nevatamat?? Nuuu, bineinteles ca nu?!!! Sinuzita s-a “reactivitat” , febra s-a instalat (de parca nu era suficient de cald)...