Paste Fericit!! Florii minunate !!

Astazi, o parte a lumii crestine a sarbatorit Invierea Mantuitorului si implicit Pastele. Am fost la biserica costruita in stil gotic in care majoritatea membrilor familiei mele au fost botezti, cununati, si am luat Lumina. Lumina adusa acasa am impartit-o...

Discutie intre blanosi

– Wooof-woof, ce bine!!!Am reusit sa acaparam computerul! – Woofff, dar avem voie sa facem asta ,Junior? – Meooww, esti un prichindel prostut.Oare ne intereseaza??Putem facem ce dorim , meooww.. – Thomas esti un obraznic, nu stiu cum te accepta...