Sistemul, bata-l vina!

Cand ti se pare ca totul este bine si ai un sentiment de multumire,  musai trebuie sa ti se intample ceva…. Nu am ramas inzapezit, nu am cazut (inca) pe gheata, nimic din toate acestea…..Mi-a  picat sistemul de operare al compului din dotare.Cum momentan...